

Ontdek onze Oolong thee: Oolong, oftewel 'Zwarte draak' in het Chinees, een zoete fruitige thee dat tussen groene en zwarte thee inzit. Ontdek meer > |
Stuur T-mail in plaats van e-mail!T-mail is onze nieuwe collectie ansichtkaarten gevuld met heerlijke losse thee. Een originele manier om iemand te verrassen of te laten weten dat je aan ze denkt. Of je nu alleen of in het gezelschap van een dierbare van een kop thee geniet, bij thee draait het allemaal om het moment. Een moment van zorgen, delen en samen zijn. |
Altijd gecharmeerd van het pittige karakter van gember en je wilt deze smaak graag mengen met anderen theeën of gebak? Dat kan met deze gesneden gemberwortel.
Ook een heerlijke oppepper tijdens de kouden wintermaanden!
Volgens de legende zou Marco Polo de eerste zijn geweest die gember introduceerde in Europa. Hij was er onder de indruk van geraakt gedurende zijn reis naar China. In China wordt deze specerij al meer dan 3000 jaar geteeld. Daar werd het al langere tijd gebruikt in de keuken en als kruidengeneesmiddel.
Gember is de wortelknol van de gemberplant. Al eeuwenlang wordt gember gebruikt om gerechten en dranken op smaak te brengen.Gember is als verse knol te koop, maar ook als gedroogde, gesneden gember, siroop of poeder.
Gember is zeker een gezond product en past uitstekend in de schijf van vijf. Gember is rijk aan vitaminen en mineralen zoals vitamine B1, B2, B6, vitamine C, calcium, magnesium, ijzer en zink. Daarnaast ondersteunt gember de spijsvertering, bestrijdt het misselijkheid en kan het helpen tegen een hoge bloeddruk.
De smaak van gember is zeer kenmerkend en valt te omschrijven als als fris, pittig, kruidig en zoet.
Gesneden gember is gedroogde gember en kan uitstekend aan gerechten en willekeurig welke thee worden toegevoegd. Alleen opschenken met heet water is ook zeer smakelijk.
Gluten | Glutenvrij |
---|---|
Lactose | Lactosevrij |
Noten | Notenvrij |
Ingrediënten | Gember |
Indicatie zettijd | 8 - 10 minuten |
Temperatuur water | 90 ºC - 100 ºC |
Biologisch geteeld? | Nee |
Smaakpalet | Gember, pittig |
Kleur infusie | Licht geel |
Cafeïne? | Nee |
Tijd van de dag | Gehele dag |
Voor verzending binnen Nederland gelden de volgende tarieven:
Totale besteding | Tarief |
---|---|
Theekaarten | GRATIS |
Cadeaubon | GRATIS |
€0 - €34,95 | €4,95 |
€34,95 en meer | GRATIS |
Voor verzending naar Australië, Canada, de Verenigde Staten en Japan gelden de volgende tarieven:
Totale besteding | Tarief |
---|---|
Theekaarten | GRATIS |
Cadeaubon | GRATIS |
€0 - €100,00 | €29,30 |
€100,00 en meer | €17,20 |
Voor verzending naar België, Duitsland en Frankrijk gelden de volgende tarieven:
Totale besteding | Tarief |
---|---|
Theekaarten | GRATIS |
Cadeaubon | GRATIS |
€0 - €75,00 | €9,75 |
€75,00 en meer | GRATIS |
Voor verzending naar Oostenrijk en Denemarken gelden de volgende tarieven:
Totale besteding | Tarief |
---|---|
Theekaarten | GRATIS |
Cadeaubon | GRATIS |
€0 - €75,00 | €12,50 |
€75,00 en meer | GRATIS |
Voor verzending naar Finland, Ierland, Italië, Polen, Portugal, Zweden gelden de volgende tarieven:
Totale besteding | Tarief |
---|---|
Theekaarten | GRATIS |
Cadeaubon | GRATIS |
€0 - €100,00 | €18,75 |
€100,00 en meer | GRATIS |
Voor verzending naar het Verenigd Koninkrijk gelden de volgende tarieven:
Totale besteding | Tarief |
---|---|
Theekaarten | GRATIS |
Cadeaubon | GRATIS |
€0 - €100,00 | €14,50 (excl. BTW) |
€100,00 en meer | GRATIS |